Są uzupełnieniem ponadczasowych mebli, które od czasu ich wprowadzenia zostały sukcesem i są utrzymane w miarę upływu czasu, coraz kultowych kawałków pożądane przez miłośników designu.

Lista obiektów, które udało się symbolem ery się kończy, ale tutaj będziemy mówić o wielkim klasyku, który zrewolucjonizował samo pojęcie fotela, przekształcając go w przygodzie, w grze, z ironią i geniuszu.

Urok tego mebla jest jego oddech świeżego powietrza, posiadaniem podważył statyczny charakter normalnego siedzenia, przekształcając go w bohatera środowisku szybkiej wymiany. Idealny w salonie, w sypialni lub w studio, jest centralnym relaksujący przestrzeni poświęconej na odpoczynek i rozmowy, nieformalny i dynamiczny.

Jak każda ikona które szanują BeanBag przez lata miał wiele imitacji i przebudzeń, począwszy od wspaniałego pomysłu.

Rok jego urodzenia jest chyba jednym z najbardziej dynamicznych i rebeliantami w nowoczesnej historii, oznaczone przez rewolucje i nowe zwyczaje. Jego struktura jest bardzo zaprojektowane podobnie jak powiew świeżego powietrza w imię wolności poza polem.
Mała rewolucja rozpuszcza się w postawie człowieka, który unosi się nad nami. Beanbag stał się tak pop ikona, ponadczasowe.

Jego rewolucyjne znaczenie ma także dobór materiałów, możemy zdefiniować ubogich i plastiku, nie więcej niż cienkiej skóry. Torba jest w pełni dekonstrukcja formy, od przedmiotów codziennego użytku i krajowym: o godz.

Lot, to jego nazwa, jest anatomiczne krzesło przy specjalnej obudowie zawierającej spienione granulki polistyrenu o wysokiej wytrzymałości. Różne wersje nadal na rynku, nadają się zarówno na zewnątrz, jak Lot, Egipt i Canvas Houndstooth (te dwa zdejmowany), Słońce, Techno i skóra, tylko do użytku wewnątrz pomieszczeń.

Potwierdzając swój sukces nie tylko recenzje i uznanie akredytowanych ekspertów, ale także widoki zwykłych ludzi, być świadkiem tego jest rozprzestrzenianie się worek ziarna, które nie zna kryzysu przez prawie 50 lat, towarzysząc różnych fazach historycznych i stylistycznych, nigdy nie spotkać czarni okresy.

Jego znaczenie wykracza precyzyjnie umieszczone w kontekście ostatnich 60 lat: jeśli dla nas beanbag jest model siedzi, to było naprawdę zerwanie z wszystkiego, co widział do tej pory.

Perspektywy został zmieniony: Teraz mężczyzna był bohaterem, swobodnie usiąść wygodne, do woli, i podjąć jeżeli przedmiotem urządzaniu własną podobiznę, powodując jej dostosować się do Twojego ciała.

Innymi zaletami są lekkość Sacco, który ułatwia również transport: zawartość polistyrenu w nim, aby utrzymać ciężar ciała człowieka było i jest bardzo lekki.
W ten sposób narodził się mit Sacco, obudowy PVC, które staje się nieformalną sesji, która uszlachetnia powłoka non-Noble, produkowane masowo, a zatem dostępne dla większej tarczy i zabawy manipulować.

Bean Bag wzorzyste posiadania odtworzone jego historii nie jest trudno zrozumieć, jak do dziś obiekt ten może stanowić bardzo pożądaną zakupu przez wielu ludzi.

Witryna  prezentuje szereg wariacji na temat klasycznych beanbag, otomana, przez poduszki przeznaczone do całkowitego relaksu.

Zaczyna się od klasycznego modelu w wersji podstawowej dostępne w różnych kolorach i wykonane z nylonu z wyściełane perełek polistyrenu. Dostępny w dwóch rozmiarach, dla dorosłych i dzieci, jest idealną propozycją dostarczenia w prostym i ekonomicznym środowisku.

Odporne na ścieranie, ryzyko nie ściera ani łzy.

Te krzesła są również wodoodporne, trochę zabrudzenia iw pełni zmywalna.
Dzięki systemowi podwójnej blokady uniemożliwia wyciek polistyrenu go używać bezpiecznie, nawet w obecności dzieci.

 

Pufy – najlepiej wybrać sako

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *