Chowana pufa to idealne meble do każdego pomieszczenia; z prostymi liniami i kolorowy wystrój i proste, że zmieści się w każdym stylu, od klasycznego po nowoczesny. Tekstura jest miękka i trwałe w tym samym czasie, pozwala na łatwe zamknięcie dzięki wymiennym sztywnych dolnych i bocznych sekcji z części składanego. Powierzchnia nośna zapewnia maksymalną stabilność, zarówno do przechowywania, jak i siedziska. Po otwarciu, może również służyć jako poręczne przechowywanie, co pozwala na przechowywanie wszelkiego rodzaju obiektu lub tkanki.

Sushi, Karkaoma, Juju, Donut, Joy, hafty adamaszku, orientalne symbole, dekoracje i tecnogriglie: zbiór że w gęstości nakładania jest bardzo silne odniesienia tożsamości. Akumulacja bodźce, odczyt następuje kolejność na liście, szalonego i maniakalnej przepływu, począwszy od form architektonicznych w różnych wyimaginowane kulturowe. Tradycja, przyszłość, cyfrowa racjonalność wymiarowa zatrucia, romantyczne i psychodeliczny, topienie wizję pot, tekstylia horror vacui, harmonia, bezwstydu, dobroć i geometryczną surowość … następstwo obrazów i wizji bez końca, że ​​nie przestraszyć lub zastraszyć, ale z zadowoleniem przyjmuje w miękki hipnotyczne Kalejdoskop.

Blue Edition Sushi Kolekcja dla Moroso jest inspirowana oryginalnej serii sushi, zabawny zakresie wyrafinowanych obszarów lounge siedzenia. Choć pierwotna linia charakteryzuje się bogactwem kolorów, Blue Edition ma majestatyczne obecności, z delikatnymi wzorami geometrycznymi kolorów od błękitnego do chabrowy, kobaltu. Ponadto kolekcja będzie również przewidzieć różnice w kolorach czerwonym, zielonym i szarym.
Sushi Kolekcja została zaprojektowana, aby zaoferować szeroki zakres opcji siedzenia Lounge obszarach: ławki i tafty na świeżym powietrzu, z wysokim oparciem krzesła dla intymnych rozmowach i spotkaniach vis-a-vis. Zdumiewająca różnorodność kształtów zamienia przestrzeń do krajobrazów, gdzie harmonijne kolory i wzory działają jak spoiwo między różnymi elementami. Wszystkie tkaniny są wykonane z materiałów wytrzymałych i wyjątkowo wygodne podpisał Febrik.

Elementy tapicerowane ognioodporne pianki poliuretanowej w różnych gęstościach i włókna poliestrowego z drewnianym wnętrzem. Kolekcja Sushi jest tworzony wyłącznie w kombinacji wymienionych w cenniku. Kolekcja Sushi nie jest wymienna, z wyjątkiem poduszek.

pufy

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *